вівторок, 8 жовтня 2013 р.

Вдячні нащадки

А в Вітчизняні ночі палаючі
Ти, нескорений Дашів, стояв.
Розкажи ж про героя Калашника,
Що життя ради нас він віддав.
                              Г.Лунін

  Цьогорічне відзначення Дня партизанської слави розпочалося з відкриття погруддя невловимому меснику, герою – партизану Івану Івановичу Калашнику  та погруддя визволителю, подвиг якого при визволенні нашого селища від німецько-фашистських загарбників,  відзначено званням Героя Радянського Союзу посмертно, Олександру Федоровичу Володіну  на могилі героїв .

   До Вашої уваги відеофільм, присвячений цій події і створений працівниками нашої бібліотеки:До Дня партизанської слави у бібліотеці було організовано виставку-колізію  «Нескорені»:


   «Доля легендарного месника». Такою була тема зустрічі учасників клубу за інтересами користувачів «Краєзнавець» з керівником музею Партизанської слави Головченко Наталією Олександрівною, присвячена зустріч Дню партизанської слави та 100-річчю від дня народження Івана Івановича Калашника, невловимого партизанського ватажка, командира загону ім. Чапаєва, що одним з перших оголосив війну окупантам на Вінниччині, зокрема на Дашівщині.

   Діти з великою увагою слухали розповідь про нього. По закінченні пішли до могили партизана та поклали квіти до погруддя І.І.Калашнику, що було відкрито цього дня на Меморіалі Слави у центрі нашого селища.Немає коментарів:

Дописати коментар