пʼятниця, 30 березня 2018 р.

Книжкові гостини "Часу не гаймо - книжки читаймо!"

       "Навідайтеся до бібліотеки: там є не тільки чимало різних книжок (не бійтеся спробувати щонайрізноманітніші),  а й найкращі у світі порадники - бібліотекарі."
          Йоанна Ліндбек " 10 порад, як спонукати дитину (почати) читати"  dokmal.com.ua/people/jak-sponukaty-dytynu-pochaty-chytaty/ 

    Йоанна Ліндбек, шведська амбасадор з дитячого читання (є така посада у шведському королівстві) дала дуже практичне інтерв'ю газеті "Дагенс ніхетер". Ліндбек, чиїм обов'язком є просування читання серед дітей, дала 10 порад, як спонукати дитину почати читати.
   Вона радила читати більше діткам вголос, обговорювати прочитане, більше читати батькам самим, адже дітки в усьому нас наслідують.
   Окрема порада - співпраця з бібліотекою.
   Тож, щоб залучити наймолодших дашівчан до читання, працівники нашої бібліотеки влаштували Книжкові гостини до дитячих садочків "Журавлик" та "Ластівка", в рамках Тижня дитячої та юнацької книги "Зверни своє серце до книги".
   Бібліотекарі зустрілися із своїми майбутніми читачами такими безпосередніми, допитливими, невгамовними, які із задоволенням поринули у казковий світ книги.
   Малята зустрілися з цікавими та яскравими книгами і журналами, узнали правила поводження з друкованими виданнями, бережного ставлення до результату праці багатьох людей - книги.
   Дітки розповіли нам про свої улюблені казки та найпопулярніших героїв книг.
   Ми ж запросили чомусиків до бібліотеки, де на них чекає знайомство та дружба з новими дитячими книгами,  відкриття  невідомого та літературні подорожі.

Немає коментарів:

Дописати коментар