четвер, 29 березня 2018 р.

"Світлішає на світі, коли читають діти!" - День інформації (Тиждень дитячої та юнацької книги "Зверни своє серце до книги")

" Книжка повинна стати для мудрого
 вихованця другом, наставником і вчителем"
            Сухомлинський В.О.

   Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято - Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги - час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкритттів.
   Цьогоріч тиждень дитячої та юнацької книги в Дашівській бібліотеці проходить під гаслом "Зверни своє серце до книги".
  Для учнів 1-4 класів в бібліотеці проведено День інформації " Світлішає на світі, коли читають діти".
  Приурочили події виставку "Скільки народів - стільки й казок", де зібрано найновіші збірки казок народів світу та окремих авторів:


   З учнями перших класів бібліотекар з обслуговування дітей провела бесіду-урок "Бережім книгу!", де учні дізналися про книжковий дім - бібліотеку, про будову книги, про шлях книги від виготовлення до читача та про те, як потрібно берегти та шанувати книги. Бесіда відбулася в Дашівській ЗОШ І-ІІІ ст при підтримці та допомозі Людмили Степанівни Коваліцької та Любові Сергіївни Бурбело: 
   На свято "Подорож до країни Читландії" до бібліотеки завітали учні 3-4 класів, класні керівники Дяченко Наталя Василівна та Левкун Людмила Олександрівна. Веселі вікторини, загадки, що присвяченні різнобарв'ю казкового світу надовго запам'ятаються учасникам дійства:       На завершення діток чекав перегляд мультиків за мотивами казок Ганса Кристіана Андерсена, адже щороку 2 квітня ми відзначаємо Міжнародний день дитячої книги. Ця дата була обрана не випадково, саме цього дня народився славетний данський казкар:Немає коментарів:

Дописати коментар