четвер, 5 квітня 2018 р.

Книги, що знають УСЕ!

"Неможливо уявити собі культурної людини,
яка б не мала потреби в словнику,
ніколи не заглядала в нього, ніколи не користувалась".
                              Максим Рильський

   Довідкова література -  це видання, які допомагають нам про щось дізнатись, уточнити, розтлумачити якесь поняття., перекласти слово з однієї мови на іншу. Призначення довідкової літератури - дати стислу й конкретну інформацію з питання, яке цікавить читача.
   Для того , щоб засвоїти норми української літературної мови, оволодіти українською лексикою потрібно систематично читати та необхідно звертатися до словників, довідників та енциклопедій.
    Тож, з метою розширення знань учнів про довідкову літературу, в бібліотеці з учнями 7 - Б класу Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, класний керівник Поліщук Катерина Олександрівна, було проведено інформаційну годину "Книги, що знають УСЕ! В гостях у енциклопедії."
   Бібліотекар з обслуговування дітей ознайомила присутніх із видами довідкової літератури, з її значенням в житті людини. Наталя Олександрівна Головченко пояснила, як користуватися довідниками, енциклопедіями, словниками різної тематики.
   Діти мали змогу закріпити почуте практичними вправами із довідниками з фондів бібліотеки:   На заключення бібліотекар акцентувала увагу юних користувачів на тому, що третього квітня стартує всесвітня соціальна кампанія Young Heroes, мета якої надихати дітей на думку про те, що кожен може стати героєм. Цього року тема кампанії Readers Are Leaders («Лідером стає той, хто читає»)!!! https://osvitoria.media/news/startuye-mizhnarodna-kampaniya-z-zaohochennya-ditej-chytannya-young-heros-pryzy-e-5tys/ 
Немає коментарів:

Дописати коментар