середа, 6 грудня 2017 р.

Об'єднана громада - нові вимоги, нові завдання! #USAID#PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС

   "Основне наше завдання - створення єдиного культурного, освітницькго, дозвілевого простору нашої громади. Охоплення послугами закладів культури кожного жителя Дашівської громади, створення максимально комфортних умов для саморозвитку та самореалізації,"- головна ідея виступу начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольги Андріївни Долгової на нараді працівників культури Дашівської селищної об'єднаної громади, що відбулася в приміщенні бібліотеки 5 грудня. Перед творчими працівниками поставлено завдання збереження , відродження та розвиток самобутної культури та традицій нашого краю.
    

   Основновним меседжем виступу директора Дашіської публічної бібліотеки О.Демченко стало приєднання бібліотек громади до проекту #ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що реалізовується Міжнародною організацією #IREX  та створення бібліотечного PR-клубу. 
   "Просування бібліотечних послуг, висвітлення найбільш вдалих заходів, що проводяться бібліотеками та клубними закладами, подій з життя об'єнаної громади, успіхів та проблем децентралізації в ЗМІ та соціальних мережах Інтернету - ціль створення клубу. І його успішна робота залежить від нашої активності",- відмітила О.Демченко.


    Підведення підсумків за 2017 рік та творчі плани на 2018 рік викликали жваве обговорення присутніх. 
   
   

Немає коментарів:

Дописати коментар